Náš blog

Sme hrdí, že náš ŠTÁLIK sa stal partnerom COOP Jednota a naše kyslomliečne výrobky Zo Štálika sa tak pridali k NAJLEPŠÍM DOMÁCIM POTRAVINÁM.
Tak nech Vám chutí, priatelia KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV

 

Dovoľte, aby som Vám niekoho predstavila
Toto je Luky, trojročné, veselé slniečko. Krásy chlapček s veľkými modrými kukadlami má ale zdravotný problém. Je intolerantný na kravskú bielkovinu. Lukáško má tri rôčky, no od svojho rôčka vážil stále 11kg, nepribral ani kilko. Všetko čo spapal išlo po chvíli do plienočky. Lukáškova mamina nám opisovala jeho prvý kontakt s našim kozím jogurtom. Lukáško ho spapal a….nič sa nedialo. Poviete si „no a?“ Lubka, Lukyho mamina nechcela veriť. Malý spapal mliečny výrobok a jeho plienočka zostala suchá. S radosťou sme malému nabalili naše kozie výrobky a čakali sme, čo sa bude diať ďalej. Po dvoch týždňoch sme sa s rodinkou opäť stretli a mama Ľubka sa stále usmievala. Odvtedy Lukáško pribral neuveriteľné dve a pol kilka!
Poviem Vám, nemuseli sme sa dlho rozhodovať. Prišlo to úplne spontánne. Lukáško od nás dostáva jogurtíky takpovediac „sponzorsky“. Mladej rodinke sme trocha odľahčili rozpočet a sme naozaj šťastní, že sme mohli pomôcť.
Za ten Lukáškov krásny úsmev to naozaj stojí

Valentínska edícia produktov

Navštívili ste región LIPTOV a hľadáte regionálny produkt ako darček pre Vašich blízkych?
Na základe Vašich reakcií pripravili sme pre Vás darčekové balenie našich 200 a 500ml jogurtov. Dúfame, že sa bude páčiť a hlavne, aby chutilo!
Momentálne v predaji <3 VALENTÍNSKA EDÍCIA <3
Tím ŠTÁLIK

Jogurtové mlieka z kozieho mlieka

Vážení priatelia a priaznivci našich výrobkov.
V nadchádzajúcich dňoch uvádzame na pulty našich predajných miest nový výrobok. Pripravili sme pre Vás svieže jogurtové mliečka s príchuťou jahody a broskyne. Podobne ako u našich ovčích aj kozích jogurtov, naše mlieka sú opäť plnené do sklenených obalov.
Dúfame, že rovnako ako naše jogurty Vám budú chutiť aj jogurtové mliečka z nášho ŠTÁLIKA.

MAMAbox projekt

Dobré ránko priatelia,
s hrdosťou Vás chceme informovať, že naše výrobky Zo Štálika sa stali súčasťou projektu vysokoškoláčky Mišky Štálikovej.( Áno, čítate dobre, ŠTÁLIKOVÁ 😀, ale v tomto prípade ide čisto o zhodu mien:o) A teraz k projektu. Miška sa rozhodla, že má dosť bufetovej stravy a vymyslela úžasnú vec nie len pre seba, ale pre všetkých študákov, ktorí chcú jesť zdravo. Vypracovala projekt, ktorý zaujal a momentálne je v rozbehovej fáze. Ny vysokej škole, kde Miška pôsobí a neskôr na ďalších VŠ osadila automaty na domáce výrobky bez chémie a konzervantov. Jednoduché a rýchle. A hlavne zdravé. Automaty s pútavým názvom MAMAbox ponúkajú študentom mliečne výrobky, čerstvé šťavy a domáce pečivo. Klobúk dolu Miška a želáme ešte veľa dobrých nápadov !

Mlieko z Liptova

Podporujeme región LIPTOV. Mliečko na výrobu našich KOZÍCH aj OVČÍCH jogurtov získavame výhradne z regionálnych zdrojov. V okolí našej výrobne pôsobí aktívne nemálo tradičných salašov a my sme samozrejme pre Vás vybrali to najkvalitnejšie mliečko od bačov s tradíciou. Naše výrobky sú vyrábané výlučne z PASTERIZOVANÉHO mlieka.

Kozí jogurt zo štálika

Vážení priatelia a naši milí zákazníci. Dnešným dňom uvádzame na trh novinku – 100% KOZÍ JOGURT ZO ŠTÁLIKA. Trvalo nám pomerne dlho, kým sme sa dopracovali k výsledku, ktorý nájdete na pultoch svojich obľúbených predajní, ale dúfam, že výsledok bude stáť za to. Kozie mlieko je špecifické vo všetkých smeroch, vyrobiť dobrý jogurt je pomerne náročný proces. Hustota jogurtu nikdy nebude taká, ako pri ovčom jogurte, ale podaril sa nám bez chémie slušný výsledok. Náš KOZÍ jogurt je ZARUČENE BEZ PRÍDAVKU INÝCH MLIEK (kravské, ovčie..), ani malými písmenami nenájdete skrytú žiadnu informáciu 😮) Čo sa týka príchutí, ostali sme verní klasickej čučoriedke, maline, jahode, brusnici a pridali sme novú malú (220ml) vanilku. Kozie jogurty vyrábame zatiaľ v skle s o objeme 220ml. Rovnako ako ovčie jogurty, ani naše kozie jogurty NEOBSAHUJÚ LEPOK.

Nastali menšie zmeny

Vážení priatelia,
ďakujem Vám za Vaše reakcie na naše výrobky. S príchodom Nového roka sme sa aj u nás v Štáliku rozhodli pre malé zmeny. Naše 190 gramové jogurty sme sa na základe požiadaviek odberateľov rozhodli vymeniť za fľaštičky atraktívnejšieho vzhľadu s objemom 220ml. Pribudnú aj nové príchute. Aké? Nechajte sa prekvapiť. Obsah fľaštičky však ostane nezmenený. Aj naďalej pre Vás vyrábame kvalitný ovčí jogurt bez chémie. Viac už čoskoro na našom webe www.stalik.eu a samozrejme aj tu na fb.

Pozitívny ohlas

Jolana Papánková
Včera som po rokoch konečne našla jogurt, ktorý spĺňa moje očakávania. Naozaj vynikajúca chuť, aj príchuť. Ďakujem za uspokojenie mojich chuťových pohárikov. Naozaj odporúčam Ovčie Jogurty zo Štálika
https://www.facebook.com/pages/Ovčie-Jogurty-zo-Štálika/410585089058490

Ovčie Jogurty zo Štálika
Jogurt zo Štálika – Zdravá dobrota vyrobená s láskou V prípade záujmu odoberať naše výrobky nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0911 545 131

TOP